Ростислав Фук

Відомий священник із Тернопільщини зі своїми підписниками та родиною зібрав кошти на дрони (фото)

В отця понад 230 тисяч підписників лише у фейсбуці. Як кажуть, з миру по ниточці – і буде вагомий результат для підтримки ЗСУ

Отець Олексій Філюк із маленького села Шушківці Лановецької громади у соцмережах оголосив збір коштів серед своєї багатотисячної онлайн спільноти на придбання fpv-дронів. За добу відомому священнику-блогеру вдалося зібрати солідну суму, пише Lan News.

Окрім того, отець Олексій разом з синами пожертвували власні кошти на дві «пташки» помсти за зруйновану росіянами Україну. Ці БПЛА батько-піклувальник присвятив своєму третьому синові Максиму, якого, нагадаємо, прийняв у сім’ю напередодні.

31 березня в Максима день народження, і благородна місія активного священника – ще й вдячність захисникам і захисницям за оборону України. Кошти за дрони родина Філюків передала волонтерам, у команді яких народжуються “очі” військових пілотів – пташки смерті окупантів. Пожертва за два дрони – це особистий внесок сім’ї о.Олексія., – йдеться в дописі.

Ще на десять дронів Олексій Філюк планує дозбирати разом із своєю онлайн спільнотою. Загалом у священника понад 230 тисяч підписників лише у фейсбуці. З миру, як кажуть, по ниточці – і буде вагомий результат для підтримки ЗСУ.

Собівартість одного дрона – в середньому 12 500 грн. Запитів від військовослужбовців-земляків надзвичайно багато.  Отець Олексій і всі з сімейства мали нагоду переглянути відео успішної роботи лановецьких ефпівішок в зоні бойових дій, яке надіслали пілоти. А також через спеціальні окуляри побачили роботу відеокамери fpv дрона.

Авторка: Наталія Гамера

Фото Lan News

Вибір читачів за тиждень

Відео