![](/uploads/media/e7/e7/e7e713e29e2ccb8487d69f50e803f028_orig_thumb.jpg)
Відомий священник-блогер з Тернопільщини взяв на виховання хлопця з сиротинця (фото)
Це вже третя дитина, яку буде виховувати отець
![](/uploads/media/86/98/8698b8110d9def3c7f15d404a8e34342_w1920.jpg)
Відомий на Тернопільщині священник-блогер Олексій Філюк взяв під опіку із сиротинця вже третю дитину - 14-річного хлопця Максима. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.
Сьогодні я щасливий… Ласкаво просимо додому, тебе Максимко! Проповідую не лише словом, а і ділом, чужих дітей не буває… Бог є Батьком сиріт і вдів, і Він хоче почути наші молитви, наше співчуття та побачити нашу любов на дії, - написав Олексій Філюк.
Читайте також: Священник-блогер з Тернопільщини видав книжку християнських пісень.
Фото зі сторінки Олексія Філюка у фейсбуці