![](/uploads/media/b2/db/b2dba1d8f6897731441e86d0f22e7c29_orig_thumb.jpg)
Внаслідок ДТП на Тернопільщині двоє людей загинули, ще троє потрапили до лікарні (фото)
У водіїв взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство
![](/uploads/media/39/9a/399a7c0d0ba198575b7d29becd05ca4f_w640.jpg)
Кілька дорожньо-транспортних пригод впродовж 19-20 травня зареєстрували на дорогах Тернополя та області працівники поліції. В аваріях травми отримали водії, а двоє жителів Кременеччини загинули. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.
Близько 13:00 19 травня в селі Козярі Скориківської територіальної громади травмувався місцевий житель. Про потерпілого на лінію «102» повідомив фельдшер смт.Підволочиськ. У ході перевірки стало відомо, що чоловік, керуючи мототрактором Forte, не впорався з керуванням та перекинувся. Непритомного водія бригада швидкої доправила до лікарні.
Ще одну автопригоду з потерпілими зареєстрували того ж дня поліціянти в селищі Старий Вишнівець. Близько 16:00 водій автомобіля Ford Transit під час обгону допустив зіткнення Volkswagen Passat B2, який рухався в попутному напрямку. В результаті удару до лікарні госпіталізували кермувальника легкового авто.
![](/uploads/media/bd/29/bd29f353ba2c93eabdfcc1d5d20f07e3_w640.jpg)
Не впорався з керуванням, з'їхав з дороги та опинився після цього на території приватного домогосподарства водій автомобіля ВАЗ. Аварія трапилася о 16:40 на автодорозі Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблече в селі Сухостав Чортківського району. У результаті ДТП кермувальник отримав тілесні ушкодження і його госпіталізували до лікарні.
![](/uploads/media/fe/1e/fe1e121ddb3bd5dfddff7c0c29114080_w640.jpg)
Дорожньо-транспортна пригода, в якій загинуло двоє людей, зареєстрували слідчі на Кременеччині. 20 травня на трасі Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече не розминулися Volkswagen Jetta, Volkswagen Scirocco та автобус. В результаті удару автівку Volkswagen Jetta викинуло на смугу зустрічного руху і вона в'їхала під автобус Scania.
Від легкового автомобіля нічого не залишилося, а водій та пасажирка, жителі села Горинка, 1957 та 1958 років народження, загинули на місці події. Водія Volkswagen Scirocco, 23-річного уродженця Франківщини, затримали відповідно до статті 208 КПК.
У водіїв взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю. Триває слідство.
Фото Національної поліції та ДСНС