Ростислав Фук

Врятував життя не одному військовому: Тернопільщина попрощалася з Героєм Анатолієм Ковалем (фото)

Герой загинув 23 травня загинув від снайперської кулі під Авдіївкою на Донеччині. Світла пам’ять

Підволочиська громада попрощалася з військовослужбовцем Анатолієм Ковалем 28 травня. Про це повідомили на сторінці громади в фейсбуці.

Герой загинув 23 травня загинув від снайперської кулі під Авдіївкою на Донеччині.

Мій дядько був надзвичайно сміливим чоловіком і врятував не одному військовому життя…і мені теж - так зі сльозами на очах згадує про свого дядька, одночасно і побратима племінник Анатолій, який з ним до останнього дня воював пліч-о-пліч в найгарячіших точках.

За словами односельців, чоловік жив тихим і скромним, побожним життям. Свого часу Анатолій прийняв важливе рішення присвятити своє життя Богу, певний час жив в монастирі при чернечому Ордені Братів Капуцинів, але все ж таки вирішив жити «в мирському житті», радо допомагав при парафії місцевого костела Святого Йоана Хрестителя

Після цього працював в дитячому садочку, діти та колектив дуже його любили, особливо малюки, адже він своїми руками робив для них іграшки, майстрував качельки, бо мав хист до теслярства та різблярства, крім того, радо допомагав в організації дитячих свят, – йдеться в повідомленні.

Війна застала Анатолія в Польщі, він швидко залишив все та приїхав на Україну щоб стати на захист своєї Батьківщини.

Фото Підволочиської громади

Вибір читачів за тиждень

Відео