![](/uploads/media/5f/85/5f852d4f4yze925bf832ef5a97e972a8_orig_thumb.jpg)
Викладачка одного з тернопільських вишів отримала дворічну стипендію Президента України
![90e91fb19d375d2ebe5e550a845d0df0](/uploads/media/ba/50/ba507414b49c26b663c45913857220cf_orig.jpg)
Нещодавно Президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення дворічної стипендії видатним діячам культури і мистецтв. Серед тих, хто отримуватиме кошти, опинилась й наша землячка, викладачка кафедри інструментальної музики Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка Марія Євгеньєва.
Жінка є бандуристкою загальноукраїнського масштабу, публіцистом, головою Тернопільського обласного осередку Національної спілки кобзарів України, а також лауреатом міжнародних та всеукраїнських музичних фестивалів-конкурсів у Польщі, Угорщині, Хорватії, Тернополі та Ялті.
Фото з відкритих джерел