![](/uploads/media/a5/c1/a5c15071009099bdaa52b917b1ef79f5_orig_thumb.jpg)
Викладачка та її студентка з Тернопільщини перемогли у Всеукраїнському фестивалі (фоторепортаж)
![Заставка001](/uploads/media/b7/be/b7be7fd13f87fd60cc5006e968c1680d_w960.jpg)
Лауреатом першої премії у Всеукраїнському дистанційному фестивалі «Українські візерунки» у номінації «образотворче мистецтво» стали викладач Теребовлянського фахового коледжу культури і мистецтв Марічка Тимчук та її студентка Іванна Вишневська.
На заставці і внизу – роботи-переможці, які студентка виконала під керівництвом своєї викладачки та куратора групи, де навчається Іванка.
![фото01 (Copy)](/uploads/media/fd/92/fd92fa43951ce8ca128965b3e872481f_w320.jpg)
![фото02 (Copy)](/uploads/media/c0/c0/c0c05c8b50a3d7feee4b009c7d87dda7_w640.jpg)
![Фото03](/uploads/media/61/a0/61a01a8bcf527d56be753221c0f5742a_w640.jpg)
Зазначимо, що наставниця Іванни Вишневської, молода художниця й педагог Марічка Тимчук – учасниця мистецьких виставок, Всеукраїнських іконописних пленерів «Вікно у Небо» у Зарваниці, лауреат обласної мистецької премії імені Олени Кульчицької, дочка заслуженого художника України з Теребовлі Миколи Шевчука.
Ось її три роботи, які високо оцінило авторитетне журі мистецького фестивалю, проголосувавши за надання Марічці Тимчук Першої премії:
![фото04 (Copy)](/uploads/media/40/0c/400cbbd7edd68c1c96af474f8c7ca17f_w640.jpg)
![фото05 (Copy)](/uploads/media/14/87/14877b5eef24eb38de28414046044bd0_w320.jpg)
![фото06 (Copy)](/uploads/media/4d/d9/4dd9edd49642103f95bcbdbc343591f4_w640.jpg)
Окрім цього, Марічка Тимчук за високу професійну майстерність, духовне виховання підростаючого покоління, а також вагомий внесок у культурно-естетичне виховання дітей отримала диплом фестивалю.
![фото07 (Copy)](/uploads/media/08/e9/08e944617a6b453c757fa52f412e0356_w640.jpg)
Нагадаємо, Всеукраїнський багатожанровий дистанційний фестиваль мистецтв «Українські візерунки» у цьому році через пандемію тривав у форматі онлайн.
Серед номінацій були хореографія, вокальний, інструментальний жанри, декоративно-прикладне мистецтво, образотворче мистецтво, театральний та оригінальний жанри.
Всі члени журі фестивалю – відомі працівники культури і визнані діячі мистецтв, лауреати міжнародних конкурсів, кваліфіковані фахівці у своїй галузі та жанрах.
Фото із архіву Марічки Тимчук