![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Винуватців ДТП встановили через камери спостереження (відео)
![аварія-1](/uploads/media/83/53/8353e42932bae81b8d357e028daedbd1_orig.jpg)
ДТП за участю трьох автівок трапилося у Кременці. Водії не могли порозумітися між собою, тож причину аварії довелося встановлювати через записи камер зовнішнього спостереження.
«У м. Кременець на вул. Шевченка, навпроти Універмагу рухався автомобіль «Daewoo». Водій не переконавшись у тому, що його обганяє автомобіль «Peugeot» і не ввімкнувши лівого повороту, звертає на майданчик поблизу Універмагу. Водій «Peugeot» не переконався, що «Daewoo» повертає. У наслідок цього сталося зіткнення. В результаті удару двох машин, «Peugeot» відкинуло і авто зіштовхнулося із «Honda», що був припаркований на майданчику. Факт ДТП зафіксували наші працівники та передали матеріали до суду» – повідомив начальник сектору реагування патрульної поліції №4 Кременецького РВ ГУНП в Тернопільскій області Олександр Гнатюк.
[embed]https://youtu.be/aBYXhs4racI[/embed]
Відеокамера зовнішнього спостереження Кременецької міської ради