![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
Які хвороби та санітарні порушення є на Тернопільщині
![1.1.1_1024x768](/uploads/media/2c/7d/2c7dfeac5c356f885a42aa3692f35e64_orig.jpg)
Невідповідність нормам та моніторинг інфекційних захворювань по Тернопільській області станом на 7 червня 2018 року опублікували на сайті ДУ «Тернопільский ОЛЦ МОЗ України».
За даними проведених лабораторно-інструментальних досліджень фахівцями лабораторного центру, було виявлено наступні невідповідності нормам: моніторинг за санітарно-гігієнічними показниками.
- Вода питна (децентралізовані джерела постачання): Чортківський район, с. Росохач, Підволочиський район, с. Городниця, Підволочиський район, с. Городниця, індивідуальні криниці - встановлено невідповідність за вмістом нітратів.
- Моніторинг атмосферного повітря: Козівський район с. Городище, автобусна зупинка - встановлено перевищення за вмістом азоту діоксин.
Були проведенні дослідження інфекційних захворювань. За первинними діагнозами станом на 7 червня 2018 року зареєстровано 55 випадків інфекційних захворювань, серед яких:
- гостра кишкова інфекція – 4 випадки;
- ентеровірусна інфекція – 1 випадок;
- інфекційний мононуклеоз – 1 випадок;
- кір – 10 випадків;
- вітряна віспа – 13 випадків;
- напади (присмоктування) кліщів – 20 випадків;
- покуси тваринами – 6 випадків.
Фото з відкритих джерел