![](/uploads/media/28/a3/28a382e16a2fdca0fd09060b598899d0_orig_thumb.jpg)
Які сфери у Тернополі фінансуватимуть додатково
![630_360_1601066264-898](/uploads/media/70/34/70349e999a9f9f39778f2cd304c0c035_w320.jpg)
Додаткові кошти на облаштування та ремонт об’єктів соціальної інфраструктури у Тернополі виділили під час засідання виконкому 4 серпня.
Так, кошти субвенції з державного бюджету в сумі 600 тис. грн виділять на облаштування спортивного майданчика на території біля ЗОШ №25. Також понад 3,7 млн. грн. - на реконструкцію приймального відділення лікарні швидкої допомоги.
Окрім того, фінансову підтримку в сумі 8 млн грн нададуть КП «Тернопільелектротранс».
Ще частину коштів спрямовують на виплату для отримання жилих приміщень для сімей осіб, які отримали під час безпосередньої участі в АТО поранення, контузії, каліцтва або інші захворювання.
Фото з відкритих джерел