Олеся Поліщук

Юна блогерка з Тернопільщини перемогла у престижному всеукраїнському конкурсі

228432 (Copy)

Магдалина Липовецька – юна тернополянка, яка здобула перемогу у Всеукраїснкьому конкурсі етноблогерів та здобула відзнаку імені Героя Небесної Сотні Олександра Капіноса.

Магдалина (Copy)
Магдалина (Copy)

 

- Чотирьох переможців конкурсу на здобуття відзнаки Олександра Капіноса – героя Небесної Сотні нагородили у Києві. Журі обирало з-поміж 240 учасників з усіх куточків України віком від 7 до 17 років, - передає «5 канал».

Зазначається, що усі вони в межах конкурсу стали етноблогерами і своїми дослідженнями ділилися в соціальній мережі Instagram. У відеоблогах діти та підлітки розповідали про історії своїх родин, сімейні реліквії, предмети традиційного українського побуту, а ще регіональні діалекти, кулінарні традиції та вишиті сорочки.

Юна тернополянка Магдалина Липовецька, яка, до того ж, є вихованкою місцевого осередку Спілки Української Молоді в Україні, перемогла у віковій категорії 10-13 років.

- Я до конкурсу взагалі не мала блогу, не мала Instagram, їздила до бабусі в село і на горищі знайшла дуже багато старих етноречей, - розповіла в інтерв’ю «5 каналу» Магдалина.

До визначення переможців, окрім відомих етнографів, фольклористів та музеєзнавців долучилися і близькі героя Небесної Сотні Олександра Капіноса – його мама та наречена.

Опісля нагородження, учасники разом із батьками відвідали Алею Героїв Небесної Сотні, де їм провели екскурсію. Конкурс на здобуття відзнаки імені Олександра Капіноса проводять уже третій рік поспіль.

Фото «5 канал»

Вибір читачів за тиждень

Відео