![](/uploads/media/b9/b1/b9b16bbff3546805bd16669f6d1d3bdf_orig_thumb.jpg)
З настанням весни на території області почастішали підпали сухостою (фотофакт)
![89973450_2754749681241275_8141669795914317824_o](/uploads/media/eb/0c/eb0c68eccdc251121442139327194d2e_orig.jpg)
Кожного дня рятувальники Тернопільської області змушені гасити пожежі на відкритих територіях. Причиною розповсюдження вогню є підпал сухої трави. Винятком не став випадок поблизу села Лапшин, Бережанського району.
Очевидці помітили вогонь на полі. Вони розповіли, що пожежа тривала 2-3 години, а дим розповсюдився по усій території населеного пункту.
- У стороні села Лапшин горить вже 2-3 години. Небо все сіре і чути крик птахів. Як можна бути таким нелюдом? Якщо не думаєте про своє здоров'я, то подумайте про дітей і онуків, - пише пані Аліна.
Люди додають, що через таких несвідомих осіб страждають і невинні тварини.
![90021928_2754749751241268_6907033785427034112_o](/uploads/media/e3/e7/e3e770837f5bd01afeb0592980f5bfa6_orig.jpg)
Фото з допису