![](/uploads/media/9d/20/9d203ba81b51a8ca6622ab426934ed9c_orig_thumb.jpg)
З наступного тижня тернополяни зможуть придбати ялинки у всіх мікрорайонах міста
![startue-prodag-novorichnih-yalinok-2020](/uploads/media/1e/a5/1ea565fca8c27ac21019900b9af1ea98_w320.jpg)
Новорічні ялинки будуть у продажі з 15 грудня до 10 січня 2021 року. Тому тернополяни з різних мікрорайонів міста можуть придбати новорічних красунь.
Торгівля здійснюватиметься за наступними адресами:
- вул. 15 Квітня (біля буд. №23); - бульвар С. Петлюри (навпроти магазину «Сільпо»); - вул. Київська (біля будинку побуту); - проспект Злуки (біля буд. №1); - вул. Максима Кривоноса (навпроти розважального центру «Марципан»); - вул. Гетьмана І. Мазепи (майданчик біля буд. №2); - перехрестя вулиць Миру – Дружби; - вул. Карпенка (біля магазину «АТБ - маркет»); - вул. С. Будного (біля магазину «АТБ - маркет»); - вул. Генерала Шухевича (навпроти буд. №24); - проспект Степана Бандери (біля магазину «Орбіта»); - перехрестя вулиць Лесі Українки – Клима Савури; - вул. Слівенська (біля магазину «Прогрес»); - вул. Бродівська (площадка біля верхнього тунелю); - вул. Живова (біля ТЦ «Орнава»).
У міській раді зауважують, що продавати ялинки можна лише за наявності відповідних документів.
Фото з відкритих джерел