![](/uploads/media/28/a3/28a382e16a2fdca0fd09060b598899d0_orig_thumb.jpg)
З понеділка у Заліщиках розпочинає роботу госпіталь для учасників бойових дій
![106479362_2636112653270765_7343837229826587090_o](/uploads/media/28/08/2808a8015a753631c988bed110df7df8_w960.jpg)
З понеділка, 6 липня, розпочинає свою діяльність КНП «Заліщицький обласний госпіталь інвалідів війни та реабілітованих». У закладі учасник бойових дій, який зазнав важких поранень, може пройти курс лікування та реабілітації.
З собою особам потрібно мати відповідні документи: посвідчення учасника бойових дій, медична довідка з діагнозом, довідка з поліклініки, яка підтверджує те, що людина не хвора на коронавірус та необхідні направлення віл лікарів.
Фото з допису