Ростислав Фук

З’явився графік відключення світла на Тернопільщині з 6 по 12 лютого

У разі відсутності потреби у зазначені години вимкнення не будуть застосовуватися

світло

У пресслужбі «Тернопільобленерго» опублікували новий графік відключення електроенергії на період з 6 по 12 лютого.

Даний графік розроблено «Тернопільобленерго» з метою стабілізації забезпечення електропостачання споживачів Тернопільської області та застосовується для дотримання доведених «Укренерго» лімітів споживання електричної енергії для Тернопільської області з метою збалансування енергосистеми України, – йдеться в повідомленні.

У разі гострої потреби «Тернопільобленерго» буде застосовувати вимкнення електропостачання споживачів Тернопільської області й в поза зазначені години, вказані у цьому графіку. Також, у разі відсутності потреби, у зазначені години вимкнення електропостачання споживачів не будуть застосовуватися.

Під час повітряної тривоги працівники компанії не можуть перебувати на енергооб’єктах, це теж може збільшити перерву в електропостачанні.

Даний графік, зважаючи на технологію процесу з розподілу електричної енергії в межах Тернопільської області, а також на географічне розташування електричних мереж та їхніх електричних з’єднань між собою, не забезпечує рівномірного та циклічного вимкнення всіх споживачів, – кажуть у пресслужбі «Тернопільобленерго».

  • Якщо вулиця повторюється в обох групах це означає, що відключення буде стосуватись різних будинків однієї вулиці.
  • Вимкнення, згідно з даним графіку не застосовуватиметься до об’єктів критичної інфраструктури.

Фото з відкритих джерел та «Тернопільобленерго»

Вибір читачів за тиждень

Відео