Ростислав Фук

За липень на Тернопільщині вручили майже 2500 повісток

З початку місяця спільні патрульні групи перевірили документи у понад 8 тисячі чоловіків

2411 повісток вручили на Тернопільщині від початку липня, повідомляють у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.

Щодня на Тернопільщині в середньому на чергування заступають 25 спільних патрульних груп, до складу яких входять поліцейські, представники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, військової служби правопорядку та органів місцевого самоврядування. Основна мета їхньої роботи – перевірка реєстрації внутрішньо переміщених осіб та взяття їх на військовий облік.

З початку липня спільні патрульні групи перевірили документи у понад 8 тисячі чоловіків. Серед них виявили 699 внутрішньо переміщених осіб, котрі не стали на військовий облік та 432 особи, котрі перебувають на території області без реєстрації.

Нагадуємо: якщо ви переїхали на нове місце проживання, і зобов’язані повідомити про це місцевий територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (військкомат). Для постановки на військовий облік треба особисто прибути до військкомату. Поліцейські звертаються до громадян з розумінням поставитися до таких вимог, зумовлених воєнним станом, та завжди носити з собою документи, які засвідчують особу, – йдеться в повідомлені.

Як писав Терен, 5100 повісток вручили за перших три тижні чергування у червні.

Фото з допису

Вибір читачів за тиждень

Відео