![](/uploads/media/3c/94/3c943d731636dd7754cf1c41321f893e_orig_thumb.jpg)
За минулий рік жителі Тернопільщини сплатили понад 7 млрд грн податку на доходи фізичних осіб
Левову частку загальних надходжень перераховано до місцевих бюджетів
![](/uploads/media/08/d6/08d664cb32d742ff1b2688c18a7d3c51_w960.jpg)
Упродовж січня-грудня минулого року до зведеного бюджету надійшло понад 7 млрд грн податку на доходи фізичних осіб. Про це повідомили у секторі інформаційної взаємодії Головного управління Державної податкової служби у Тернопільській області.
Левову частку загальних надходжень, що становить трохи понад 5,5 млрд грн, перераховано до місцевих бюджетів. Це на 38,5% або на понад 1,5 млрд грн більше за надходження цього податку у 2021 році.
Варто зазначити, що податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів, а відповідно фінансового забезпечення територіальних громад, розвитку їхньої інфраструктури. Запорукою позитивної динаміки у сплаті ПДФО є сумлінне ставлення більшості представників бізнесу Тернопільщини до офіційного працевлаштування та своєчасного перерахування податків і зборів із заробітної плати, – йдеться в повідомленні.
Фото з відкритих джерел