![](/uploads/media/1e/09/1e09382b8072a6fd24bcf28d564b6476_orig_thumb.jpg)
За останні три місяці у Тернополі майже 30 сімей піддавались домашньому насильству
![170798813_1388355371533495_298877461411894514_n](/uploads/media/42/1b/421bba3fea2271782a2229bcfb92d18e_w1600.jpg)
Аж 28 протоколів за вчинення домашнього насильства склали патрульні поліцейські у Тернополі від початку цього року. Ще 8 сімей поставили на соціальний супровід.
Як повідомляють в Управлінні патрульної поліції Тернопільської області, уже понад три роки функціонує спеціальна мобільна бригада для надання соціально-психологічної допомоги особам. В команду входять соціальні працівники та патрульні поліцейські.
Лише від початку цього року бригада відвідала 94 сім'ї, 8 з яких поставили на соціальний супровід. Патрульні також склали 28 протоколів за вчинення домашнього насильства.
![170910819_1388355484866817_2413984578589955_n](/uploads/media/7e/fd/7efd8ca869458cfef44401509180d43d_w1600.jpg)
![170678738_1388355368200162_4979177094352973355_n](/uploads/media/86/eb/86ebc5b138428dfbfca660yz3a8a2fc9_w1600.jpg)
Патрульні нагадують, домашнє насильство буває:
- фізичне (заподіяння тілесних ушкоджень, незаконне позбавлення волі);
- сексуальне (будь-які діяння сексуального характеру, вчинені без згоди особи);
- психологічне (словесні образи, погрози, приниження);
- економічне (умисне позбавлення житла, їжі, одягу, коштів).
За допомогою в таких ситуаціях можна звертатись на лінію поліції: 102, на урядову гарячу лінію:15-47, на лінію безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.
![170753869_1388355431533489_7724042668742057517_n](/uploads/media/e2/fc/e2fcf836e942d617c57f30fdb737e6dd_w1600.jpg)
![170433805_1388355441533488_684696628356282870_n](/uploads/media/62/5f/625f8707facb7c7a57f9c147564ee1d1_w1600.jpg)
Фото з допису