![](/uploads/media/60/23/6023cb1de28d5d6f7a50a6095d4b194d_orig_thumb.jpg)
За останню добу – десять небезпечних знахідок на Тернопільщині
![боєприпаси](/uploads/media/d6/a5/d6a5854e8708c80ed6fc64031yz71cef_orig.jpg)
За останню добу у чотирьох різних куточках Тернопільщини виявлено та вилучено небезпечні знахідки, які датують часами Другої світової війни.
Мінометну міну виявлено 20 травня у с. Ішків Козівського району калібром 81 мм. Другою знахідкою є артилерійський снаряд калібром 120 мм у м. Кременець. Третьою знахідкою виявилась ручна граната, яку знайшов сільський житель Малих Заліщиків, що у Бучацькому районі.
– Групою піротехнічних робіт АРЗ СП Управління поблизу с. Доброводи Монастириського району додатково виявлено, вилучено та зосереджено в безпечному місці 6 артилерійських снарядів часів Другої світової війни калібром 150 мм та один артилерійський снаряд часів Другої світової війни калібром 75мм, – повідомляють на сторінці Управління ДСНС у Тернопільській області.
Фото з допису