Тамара Коблик

За славним сином України плакало й небо: на Тернопільщині поховали Героя (фото, відео)

В Івана Плішки залишились батьки та цивільна дружина. Вічна пам'ять Герою

Сьогодні, 3 жовтня, провели в останню земну дорогу нашого земляка, жителя с. Підлісся, 29-річного воїна Івана Плішку. Про це повідомили у пресслужбі Бучацької міської ради.

Разом з присутніми за славним сином України плакало й небо. Холодні краплі осіннього дощу, немовби, намагалися загоїти роз’ятрене серце рідних та близьких Івана, - йдеться у повідомленні.

Люблячого сина втратили батьки, для яких він був єдиною опорою та надією. Вдовою залишилася молода дружина. Напередодні відправлення на фронт Іван вступив у цивільний шлюб, а після війни молодята планували взяти шлюб та зіграти весілля, однак доля склалася по-іншому. Хоч нерідним, але добрим татом був Іван для сина дружини.  Без вірного товариша залишилось багато друзів воїна.

Земляк без страху та вагань став на захист своєї держави слідом за батьком. Він мріяв про повернення додому та мир, якого так і не дочекався.

Загинув мужній воїн-оборонець 25 вересня на Донеччині.

Колектив Терену щиро співчуває рідним, друзям та побратимам Івана Плішки з приводу непоправної втрати. Вічна пам'ять Герою.

Нагадаємо, у звитяжній самовідданій боротьбі з окупантом на фронті поклав життя за майбутнє України мешканець Теребовлі Володимир Гарник. Вчора, 2 жовтня, Теребовлянська громада віддала шану Герою.

Вибір читачів за тиждень

Відео