Тамара Коблик

На Тернопільщині зі сльозами зустріли домовину з тілом Героя (фото)

Володимиру Гарнику було 46 років

У звитяжній самовідданій боротьбі з окупантом на фронті поклав життя за майбутнє України мешканець Теребовлі Володимир Гарник. Вчора, 2 жовтня, Теребовлянська громада віддала шану Герою. Про це повідомили у пресслужбі Теребовлянської міської ради.

24 вересня під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, відсічі та стримування збройної агресії росії проти України, в районі бойових дій біля населеного пункту Новоселівка Краматорського району Донецької області загинув 46-річний мешканець м.Теребовля, солдат, стрілець 81-ої окремої аеромобільної бригади Володимир Гарник. 

На дорогу, якою їхав востаннє додому Володимир Гарник, вийшли небайдужі мешканці міста та громади. Вони зі сльозами, українською символікою, свічками та на колінах зустріли домовину з тілом бійця.

На перехресті біля церкви святого Миколая в Теребовлі священнослужителі громади відправили поминальну панахиду за загиблим воїном.

Колектив Терену щиро співчуває рідним, друзям та побратимам Володимира Гарника з приводу непоправної втрати. Вічна пам'ять Герою.

Нагадаємо, жителі Бережанщини провели в останню путь військовослужбовця Сергія Колодія 1 жовтня. 

Фото Теребовлянської міської ради

Вибір читачів за тиждень

Відео