![](/uploads/media/ed/3d/ed3d72411a4a6be8500acbafb90690f2_orig_thumb.jpg)
Замок на Тернопільщині в останній день жовтня (фоторепортаж)
Кременецький замок на горі Бона, що майже на 400 м вивищується над навколишньою територією, вабить до себе у ці погожі осінні дні екскурсантів, туристів.
Фортифікаційна споруда – одна із небагатьох, яка ще залишилася до наших днів після монгольської навали, що так і не змогла здобути замок. Твердиня впала тільки після штурму у 1648 році козацького війська Максима Кривоноса. Нині тут частково збереглися давні мури, окремі вежі, біля яких люблять фотографуватися численні мандрівники.
![12 (Copy)](/uploads/media/76/0c/760cee1dd2ebd2e7346d08214f51bd9c_orig.jpg)
![09 (Copy)](/uploads/media/e6/05/e6059ae02db2c9a7f8e29f4a6da059d1_orig.jpg)
![08 (Copy)](/uploads/media/5d/13/5d13bb85b11611e116c29458db0f5474_orig.jpg)
![07 (Copy)](/uploads/media/cb/03/cb03fcf1d59yzeb3b3d6276378010e3a_orig.jpg)
![06 (Copy)](/uploads/media/35/01/3501d405aac3eb29e47302775dff1710_orig.jpg)
![05 (Copy)](/uploads/media/09/46/094642b351e8979b429f3af27a02d4c6_orig.jpg)
![03 (Copy)](/uploads/media/06/2c/062cdda03e2886610d8e505a16aa5e19_orig.jpg)
![01 (Copy)](/uploads/media/02/62/02623f7481cdac57e4071bcf8f87e31c_orig.jpg)
![14 (Copy)](/uploads/media/57/56/5756d4fd6c5cfyz24b5c28bb8a87e94c_orig.jpg)
![13 (Copy)](/uploads/media/9d/a3/9da3afb5828fd497dde73237c4ce0616_orig.jpg)
Фото автора