![](/uploads/media/53/0a/530a0a748c80130f66962d913f20136f_orig_thumb.jpg)
Замок на Закарпатті зустрів лицарів з Тернопільщини (фото)
![Заставка009](/uploads/media/bf/a1/bfa1aa97b85d1c5dd1650de19bea1c1e_orig.jpg)
У Чинадіївському замку розпочався міжнародний фестиваль «Срібний Татош»
Група молодих тернополян, любителів історичної реконструкції разом із колегами з Київської, Одеської, Житомирської областей та з-за кордону приїхала на лицарські поєдинки на фестивалі «Срібний Татош», що відбувається у замку Сент Мілош у Чинадієво на Закарпатті.
Про це повідомляє UA-Ужгород.
Водночас, як пише «Про Захід», фестиваль мав розпочатися ще 24 травня, але кількаденні зливи не дали організаторам змоги належно підготуватися до відкриття, тож його скасували. Але напередодні фестиваль таки розпочався.
- Одразу після урочистостей лицарів запросили на ристалище, де вони зійшлися в одному з найвидовищніших видів середньовічного бою – бугурті, тобто масовому бої. Далі гостей фесту розважали танцівниці, котрі також провели майстер-клас із середньовічного танцю, - йдеться у повідомленні.
Також повідомляється, шо у програмі - видовищні кінні турніри, змагання лучників, дегустація середньовічних страв, екскурсії замком Сент Міклош, приміряння та селфі у лицарських обладунках.
![201905251353191033 (Copy)](/uploads/media/5f/7b/5f7b7898ea734206348ea43ae0e193c6_orig.jpg)
![201905251353191089 (Copy)](/uploads/media/63/71/63717fcc7d626cc16029413e759af225_orig.jpg)
![201905251353191034 (Copy)](/uploads/media/6d/ed/6dedca07731721624debfe6005a781e8_orig.jpg)
Фото: «Про Захід»