Олена Чепіль

Збаразькі борці здобули найбільшу кількість нагород у юнацькому міжнародному турнірі (фото)

242009327_1242142322875746_7838194030457797638_n

У Збаражі завершився 15-ий юнацький міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті Олександра Короля та Назарія Бойка.

242060371_1242140799542565_3430987544552253520_n

Змагання тривали два дні - 12-13 вересня. Спортивна боротьба вирувала між 36 командами. Загалом було понад 350 учасників.

241943492_1242144809542164_5129250765412453738_n

На турнір з’їхалися спортсмени з Польщі, Білорусі, Словаччини та багатьох міст і містечок України - зі Львова, Києва, Запоріжжя, Харкова, Івано-Франківська, Житомира, Одеси, Рівного, Слов’янська, Хмельницького, Чернівців, Вінниці, Сум, Тернополя.

241794929_1240651133024865_7878970516713517114_n

Збаразький ФСК «Чемпіон» можна вважати командою-переможцем, адже його вихованці здобули найбільшу кількість нагород. Тринадцять медалей різного ґатунку – такий результат виступів юних збаражан.

241430103_1240650889691556_7103303695655730294_n

- Перемогу вибороли наші юні земляки, серед яких Ілля Вінтонович, Олександр Смакула та Владислав Пожогін. Шестеро юнаків здобули «срібло» – Віталій Ткач, Назар Баньковський, Григорій Шафранський, Владислав Модний, Владислав Хариш та Юрій Дячук. Бронзові медалі отримали Остап Худо, Іван Максимчук, Вадим Швидкий та Максим Тихонюк, – повідомляє та вітає переможців на своїй фейсбук-сторінці Збаразька міська рада.