![](/uploads/media/bb/1e/bb1ea064596bb47ab843093109496dac_orig_thumb.jpg)
Збаразьких хуліганів «спіймала» камера, а потім й правоохоронці (фото, відео)
![2](/uploads/media/d2/9c/d29c4cb112f24efbfbc8d57c7567ffc9_orig.jpg)
На Тернопільщині хулігани встигли понищити нещодавно встановленні світильники на одній із вулиць Збаража, але їх «спіймала» камера спостереження і поліція.
Про порушення повідомив у мережі Facebook Роман Напованець, який зазначив, що на даний момент з’ясували, хто саме зруйнував один із вуличних ліхтарів у сквері Героїв. На порушника поліція склала протокол, проте суми штрафу не вистачить для абсолютного відновлення зруйнованої конструкції.
![1](/uploads/media/fb/e8/fbe849d25744beee3bc53ff598d2bae3_orig.jpg)
«У сквері Героїв перші поламані вуличні світильники. Хочеться вірити, що виключно випадково, один з компанії молодиків не розрахував власної сили та міцності конструкції.
Поліція встановила порушника та склала протокол, але цей штраф відновлення ліхтаря не покриє. Пропоную батькам хулігана терміново звернутися у «Добробут», щоб відшкодувати вартість аби не йти в суди...»
До слова, встановили ліхтарі у сквері й висадили молоді дерева нещодавно. Окрім того там планують встановити пам’ятник Героям Небесної Сотні.
Фото та відео з допису