![](/uploads/media/96/83/9683d0afa8d632b4ffe62bc4b94d5bc9_orig_thumb.jpg)
Житель Тернопільщини перерахував шахраєві 6 тисяч гривень за неіснуючий мотоцикл
Поліціянти вкотре нагадують жителям краю: здійснюючи покупки через Інтернет, уникайте повної або часткової оплати. Оплачуйте товар лише після його отримання
![](/uploads/media/1a/39/1a39d83bb45dbd11d5d2723916f15e71_w1920.jpg)
Як з’ясувалося, потерпілий хотів придбати мотоцикл. На одному із сайтів знайшов оголошення. Зателефонував за вказаним номером й домовився з «продавцем» про ціну. Той зажадав часткової передоплати, а решту грошей покупець мав переказати після отримання мотоцикла.
Заявник перерахував на банківський рахунок «продавця» 6 тисяч гривень. Однак обіцяного мотоцикла так і не отримав. Звісно, гроші йому ніхто не повернув.
За даним фактом розпочали кримінальне провадження за ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Тривають оперативно-розшукові заходи для встановлення особи зловмисника.
Поліціянти вкотре нагадують жителям краю: здійснюючи покупки через Інтернет, уникайте повної або часткової оплати. Оплачуйте товар лише після його отримання.
Купуйте на сайтах, які зарекомендували себе з позитивного боку, мають добрі відгуки ваших знайомих та не викликають сумнівів. Якщо продавець поспішає та просить перевести частину грошей негайно, - краще переконайтеся, чи він не самозванець.
У разі, якщо ви стали жертвою шахраїв, звертайтесь до найближчого відділення поліції або телефонуйте «102».
Фото з відкритих джерел