Ростислав Фук

Житель Тернопільщини з приятелем намагалися незаконно перетнути кордон з Румунією (відео)

За 1,5 км до кордону втомлених та виснажених «мандрівників» виявили прикордонники

У горах прикордонники відділу «Ділове» Мукачівського загону виявили двох чоловіків, які планували незаконно перетнути кордон із Румунією. 26-річний житель Тернопільщини та його 24-річний приятель з Івано-Франківської області самостійно спланували маршрут за онлайн картами через високогірну ділянку. Про це повідомляють у пресслужбі Західного регіонального управління Держприкордонслужби.

Одягу, їжі та відповідного спорядження для походу у гори чоловіки не мали. Дві доби вони намагались дістатися Румунії. Провівши першу ніч просто неба, вони добряче змерзли та змокли під дощем. На ранок продовжили рух за обраним маршрутом.

За 1,5 км до кордону «мандрівників», втомлених та виснажених, виявив прикордонний наряд. Чоловіки зраділи, що їх знайшли, адже розуміли, що могли загинути. Горе-підкорювачі високогір’я не очікували, що без належної підготовки долати подібні маршрути настільки важко та небезпечно, а відстань, вказана на карті, видалась не такою й незначною для швидкого проходження, – йдеться в повідомленні.

Порушників доставили у прикордонний підрозділ, напоїли гарячим чаєм та надали можливість просушити одяг і взуття.

Стосовно обох чоловіків складено протоколи про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» справу скеровано до суду.

Читайте також: Двоє туристів з Тернопільщини заблукали у засніжених Карпатах

Ухилянта з Тернопільщини затримали при спробі перетину кордону на Закарпатті

Фото, відео Зaхiдного рeгiонaльного упрaвлiння Дeржприкордонcлужби

Вибір читачів за тиждень

Відео