Ростислав Фук

Жителі Тернопільщини сплатили понад 10 млрд гривень до зведеного бюджету від початку року

Вдалося забезпечити приріст порівняно з аналогічним періодом минулого року, який склав 26 відсотків

бюджети

Упродовж січня-вересня цього року Зведений бюджет України від платників Тернопільщини отримав 10 млрд 318,7 млн грн податків та зборів. Про це повідомили у секторі інформаційної взаємодії Головного управління Державної податкової служби у Тернопільській області.

Вдалося забезпечити приріст порівняно з аналогічним періодом 2022 року, який склав понад 2,1 млрд гривень або ж 26 відсотків.

До державної скарбниці надійшло майже 3,9 млрд гривень, що на 748,5 млн грн більше, ніж за 9 місяців минулого року. Серед основних бюджетоформуючих платежів лідирують: податок на додану вартість (понад 1,3 млрд грн), податок з доходів фізичних осіб (понад 1,2 млрд грн) та податок на прибуток (695,6 млн грн). 

Доходи місцевих бюджетів упродовж січня-вересня цього року склали понад 6,4 млрд гривень. Це майже на 1,4 млрд або ж на 27 відсотків більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Платники податків Тернопільщини продовжують підтримувати економіку України, сплачуючи до бюджету податки. Завдяки їх активній громадянській позиції та патріотизму бюджет стабільно отримує кошти для Збройних Сил України та соціальних виплат. Податкова служба Тернопільщини щиро дякує платникам за відповідальне ставлення до сплати податків та вагомий внесок у фінансову підтримку держави, – йдеться в повідомленні.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео