![](/uploads/media/ff/b0/ffb061c1e34ea1cbaef70880bac7f286_orig_thumb.jpg)
Жителі Тернопільщини спрямували понад 230 млн грн єдиного податку до місцевих бюджетів
Значна частка сплаченого податку – внесок приватних підприємців
![Гроші](/uploads/media/c4/89/c489f958fb854bba86be7b764e68640e_orig.jpg)
Підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, у першому кварталі поточного року сплатили до місцевих бюджетів області 234,2 млн грн єдиного податку. Про це повідомили у секторі інформаційної взаємодії Головного управління Державної податкової служби у Тернопільській області.
Значна частка сплаченого податку – внесок приватних підприємців. За січень-березень цього року вони сплатили понад 195 млн грн єдиного податку.
Юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи перерахували для територіальних громад краю 39,2 млн грн цього платежу.
Нагадаємо, що єдиний податок – один із важливих джерел наповнення місцевих скарбниць, до яких він зараховується у повному обсязі. Головне управління ДПС у Тернопільській області щиро дякує суб’єктам господарювання – платникам єдиного податку, які продовжують здійснювати діяльність, створювати нові робочі місця, сплачувати податкові платежі та підтримувати місцеві громади, – йдеться в повідомленні.
Фото з відкритих джерел