Тамара Коблик

Жителів Тернопільщини просять бути обережними: сильні пориви вітру

2-й рівень небезпечності — помаранчевий — це явища погоди, які за кількісними показниками, тривалістю та територією розповсюдження несуть загрозу для населення та порушують функціонування господарського комплексу

Метеорологи попереджають про сильні пориви вітру на Тернопільщині.

У суботу, 18 лютого, через негоду на Тернопільщині оголосили штормове попередження – очікується потужний вітер. Про це попередили у пресслужбі ДСНС України у Тернопільській області.

За інформацією Тернопільського обласного центру з гідрометеорології, 18 лютого в Тернопільській області та м.Тернопіль очікуються пориви західного вітру 17 – 22 м/с, вдень місцями до 25 м/с. 18 – 20 лютого вночі та вранці на дорогах ожеледиця, - йдеться у повідомленні ДСНС.

Загалом синоптики оголосили 2-й рівень небезпечності — помаранчевий, що означає умови, які можуть призвести до порушень роботи служб електропостачання та зв’язку, авторуху на окремих ділянках доріг.

Довідка: Стихійні метеорологічні явища ІІ рівня небезпечності (СМЯ ІІ) –кольорове позначення «помаранчевий» – це явища погоди, які за кількісними показниками, тривалістю та територією розповсюдження несуть загрозу для населення та порушують функціонування господарського комплексу.

Фото з відкритих джерел

Вибір читачів за тиждень

Відео