![](/uploads/media/60/23/6023cb1de28d5d6f7a50a6095d4b194d_orig_thumb.jpg)
Жителька Тернопільщини відсвяткувала столітній ювілей
Щирі вітання ювілярці!
![](/uploads/media/75/ff/75ff86750031fb6751097e591547710e_w1280.jpg)
Сьогодні, 30 травня, своє 100-річчя святкує жителька села Плебанівка Чортківського району Олена Олексів. Про це повідомили на сторінці Теребовлянської міської ради.
Пані Олена народилася 30 травня 1922 року в Теребовлі. Разом із чоловіком Михайлом виховали трьох дітей, двоє з яких, як і чоловік, уже померли. Має 5 онуків, 7 правнуків. З 1990-х років проживає з наймолодшою дочкою Марією в Плебанівці. Все життя жінка пропрацювала у Теребовлянському психоневрологічному інтернаті.
Колектив Терену щиро вітає ювілярку, бажає міцного здоров’я довгих років життя та мирного неба.
Фото з допису