![](/uploads/media/61/63/61638463dc378a99f8231b593939d156_orig_thumb.jpg)
Жителька Тернопільщини відзначила 102-річчя (фото)
Многая літа іменинниці
![](/uploads/media/cc/e7/cce7937242c61aab9595222d831f23ee_w1280.jpg)
Вчора, 5-го березня, свій 102-й день народження відсвяткувала жителька Козлівської громади Катерина Чудик. Про це повідомили на сторінці парафії церкви Вознесіння Господнього смт. Козлів у фейсбуці.
Святкова літургія на честь роковин Дня народження ювілярки Катерини, многоліття, торт, квіти і численні вітання від отця-декана, голови Козлівської ОТГ, дітей, родини, сусідів і парафіян справили неабияке враження на атмосферу свята. Многая і Благая літ шановна пані Катерино, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, жительці Кременеччини днями теж виповнилося 102 роки.
![](/uploads/media/53/8c/538cc726cb830d4552e92d86354277f3_w1280.jpg)
Фото зі сторінки парафії церкви Вознесіння Господнього смт. Козлів у фейсбуці