![](/uploads/media/72/7a/727a9dd72cfdf874317bc4c91b9c6dde_orig_thumb.jpg)
100-річчя відзначила жителька Тернопільщини (фото)
Многая літа ювілярці
![](/uploads/media/33/b6/33b6e16fd14858e8569c24f9afddac8e_w1920.jpg)
4 березня свій 100-річний ювілей зустріла жителька села Ромашівка Ганна Музичка. Про це повідомили на сторінці Білобожницької громади у фейсбуці.
Білобожницька громада висловлює найщиріші вітання для нашої довгожительки! Хай Ваша життєва мудрість та досвід стають джерелом натхнення для молодших поколінь! Нехай Господь благословляє у доброму здоров’ї та душевному спокої прожити ще довгі роки! Злагоди, добробуту, тепла і поваги від родичів та близьких, а найголовніше - врешті дочекатись довгоочікуваної перемоги й миру в рідній Україні! - йдеться у повідомленні.
![](/uploads/media/94/ac/94acab256d2d0833ea7b80703115197f_w1920.jpg)
Фото зі сторінки Білобожницької громади у фейсбуці