![](/uploads/media/1e/51/1e51cb33a9bd31a191f370fc83f9bff9_orig_thumb.jpg)
Жителя Хмельниччини взяли під варту за крадіжки з храму на Тернопільщині
Поліцейські затримали чоловіка гарячими слідами неподалік від місця скоєння злочину
![](/uploads/media/6a/39/6a3911c1d9425624164361fb24fd5bba_w640.jpg)
До Підволочиських правоохоронців надійшла інформація про те, що у Скалаті невідомий, перебуваючи на території церкви, проник у проборство та викрав звідти 1 500 гривень. Про це повідомили у відділі комунікації Національної поліції Тернопільської області.
На місце події виїхала слідчо-оперативна група. Поліцейські затримали чоловіка гарячими слідами неподалік від місця скоєння злочину. Причетним до крадіжки виявився неодноразово раніше судимий 35-річний житель Хмельницької області. У нього вилучили викрадені кошти. Встановлено, що він причетний до двох крадіжок.
З’ясувалося, підозрюваний напередодні теж вільно зайшов на територію цього ж храму та з будинку, у якому проживає священник, і викрав 10 тисяч гривень та 400 фунтів.
Чоловікові оголосили підозру за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу - крадіжка, скоєна в умовах воєнного стану, та обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Фото Національної поліції Тернопільської області