![світло](/uploads/media/3b/69/3b694yz924e63a284291520441a7169a_orig_thumb.jpg)
Жителя Тернопільщини затримали при спробі незаконного перетину кордону
Наразі прикордонники встановлюють коло причетних до організації незаконних подорожей за кордон
![](/uploads/media/52/f3/52f3d0b86bd0f4b1fbfa03d179ef1627_w1280.jpg)
Десятьох порушників кордону зупинили 4 листопада на кордоні з Євросоюзом прикордонники Мукачівського загону. Ще шістьох затримали 5 листопада зранку, повідомляють у пресслужбі Західного регіонального управління Держприкордонслужби.
Шість спроб перетину кордону поза пунктами пропуску припинили наряди відділень інспекторів прикордонної служби «Солотвино», «Богдан» та «Хижа» на українсько-румунській ділянці держрубежу. У результаті затримали 10 чоловіків призовного віку. П’ятеро із затриманих є жителями Закарпаття, двоє з Київщини, решта – жителі Миколаївської, Тернопільської та Запорізької областей.
Для з’ясування усіх обставин та складання протоколів про адмінправопорушення, передбачене статтею 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», затриманих доставили до прикордонних підрозділів.
Наразі співробітники оперативно-розшукових підрозділів Мукачівського загону встановлюють коло причетних до організації незаконних подорожей чоловіків за кордон, – йдеться в повідомленні.
Фото Західного регіонального управління Держприкордонслужби