![](/uploads/media/68/0d/680d1c7c44323df677612d563f9ddd7e_orig_thumb.jpg)
Жителя Тернопільщини затримали при спробі перетину кордону з Румунією
За перетин кордону чоловік погодився заплатити 6 тисяч доларів
![](/uploads/media/5e/11/5e113463f9ca7fcf9176e5fa4dae7303_w1280.jpg)
Двох чоловіків – мешканця Тернопільщини та мешканця Чернігівщини, які мали намір незаконно перетнути українсько-румунський кордон, затримали прикордонники відділу «Ділове» Мукачівського загону. Про це повідомили на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.
Обидва 33-річних чоловіки, за порадами своїх знайомих зв’язалися з ділками із Закарпаття, які пообіцяли їм організувати незаконний перетин кордону з Румунією. За свої послуги «туроператори» запросили по 6 тисяч доларів США, – йдеться в повідомленні.
На обох чоловіків за спробу порушення державного кордону склали адмінпротоколи, які згодом розглядатиме суд.
Переправників військовозобов’язаних чоловіків до країн Євросоюзу наразі встановлюють оперативники загону.
![](/uploads/media/b2/61/b261a5bf1e2f48e1e10c9700f81f1c0a_w960.jpg)
Фото Західного регіонального управління Держприкордонслужби України