![](/uploads/media/83/4b/834bfc757fdb6c6480776c5yzabbceb2_orig_thumb.jpg)
“Жовтий фартух”: у Тернополі діє благодійний вуличний ресторан (відео)
Волонтери приносять їжу щонеділі, незважаючи на погоду та пору року
![](/uploads/media/60/6c/606c753f1131606b12387c862896cfbf_w1920.jpg)
Вже понад три роки у Тернополі щонеділі працює благодійний вуличний ресторан “Жовтий фартух”. Тут волонтери роздають комплексні обіди для всіх, хто цього потребує. Зранку до жовтого намету шикується довга черга. Волонтери з їжею приходять щоразу, незважаючи на погоду та пору року.
Детальніше - на відео.
Фото, відео Руслана Жирова