![](/uploads/media/68/3c/683cf1a897743b2178235d5bd82948db_orig_thumb.jpg)
Журналісти з Тернопільщини перемогли у всеукраїнському конкурсі (фото)
![Заставка111](/uploads/media/9d/95/9d9527014f85b74c01b3434106986fcc_w960.jpg)
Колектив газети «Новини Шумщини» став одним із переможців всеукраїнського конкурсу «Журналісти проти епідемії».
Премію присуджено за добірку матеріалів про життя в умовах надзвичайної ситуації у Шумському районі.
Як повідомляє Національна спілка журналістів України, українські журналісти не стоять осторонь проблеми CОVID-19, а навпаки – працюють ще активніше. Про це засвідчив вже той факт, що на конкурс було надіслано близько 200 робіт/заявок з усіх регіонів України. Конкурсному журі довелося добряче попрацювати, щоб ознайомитися з дуже цікавими і неординарними матеріалами з Донеччини й Тернопілля, Полтавщини та Кропивницького, багатьох інших областей нашої країни. Серед учасників конкурсу були колеги як із всеукраїнських, так і локальних ЗМІ, у ньому взяли участь як радіо, телебачення, газети, так і on line-медіа.
– Конкурсні роботи переконливо засвідчили: українські журналісти, опинившись на передовій боротьби з коронавірусом, гідно сприйняли непростий виклик. Колеги не просто з перших днів забезпечили читачів, слухачів, глядачів актуальною і оперативною інформацією. Чимало редакційних колективів долучилися до благодійності, конкретними власними проєктами допомагали медикам, освітянам, соціально незахищеним землякам. І це при тому, що сама медійна галузь у результаті карантинних обмежень надзвичайно страждає економічно. Наші колеги своїми конкретними матеріалами, громадянськими акціями ще раз доказали: журналісти важливі! – зазначив, вітаючи переможців, голова НСЖУ, член виконкому Європейської федерації журналістів Сергій Томіленко.
А переможці розповіли про свої проєкти, поділилися своїми думками, підкреслюючи, що саме журналісти стають у складний час рушійною силою не тільки інформування найширших верств населення, але й їхньою підтримкою.
![1605621911735 (Copy)](/uploads/media/f3/8f/f38fce9e084e01568e5fb89270881de8_w960.jpg)
![1605622084377 (Copy)](/uploads/media/28/97/2897342606a82664a6325f56c4ab31c4_w960.jpg)
Фото з допису