![](/uploads/media/1e/51/1e51cb33a9bd31a191f370fc83f9bff9_orig_thumb.jpg)
Жителі Бережан можуть отримати Вифлеємський вогонь миру відразу у свою домівку
![131030258_778822546006642_8769068250999949112_n](/uploads/media/fy/ze/fyze40f8bcfaf5400557d336012a99c0_w640.jpg)
Уже традиційно перед новорічними свята на Тернопільщину привезуть Вифлеємський вогонь миру. Проте цьогоріч акція відрізнятиметься від традиційної через карантинні обмеження.
Аби усі охочі таки змогли отримати Вифлеємський вогонь миру у свою домівку, пластуни станиці Бережани проводитимуть акцію під назвою «Вогонь в кожен дім», у рамках якої кожен охочий житель Бережан зможе отримати вогонь.
Для цього потрібно заповнити спеціальну анкету до 18 грудня. Зробити це можна ТУТ.
Фото з відкритих джерел