![](/uploads/media/a5/c1/a5c15071009099bdaa52b917b1ef79f5_orig_thumb.jpg)
Жителі Тернополя помітили небезпечну рослину в одному з парків (фотофакт)
![64508648_1090320091159586_6022579450858700800_n](/uploads/media/a5/9a/a59a017e5fb44cd78af58f5ef7b657c9_orig.jpg)
«Терен» вже писав про те, що на Тернопільщині борщівник, який є небезпечною рослиною, росте в місцях, де проходить багато люду.
У Тернополі комунальники взялись за її винищення , проте жителі міста далі помічають борщівника серед інших рослин. Цього разу небезпеку побачили у парку «Топільче», біля заднього двору ресторану «Водограй». Очевидиця зазначила, що поблизу є дитячі майданчики, тому найближчим часом потрібно небезпеку ліквідувати.
![64328665_1090320201159575_6170700688075522048_n](/uploads/media/82/19/821974ba62b6cdd1a83c2e386a97a26c_orig.jpg)
![64520104_1090320114492917_435736054360702976_n (1)](/uploads/media/36/7y/367yzb4d4c8026590d6a45d9c0de5087_orig.jpg)
![65095528_1090320174492911_7145820691340722176_n](/uploads/media/f5/a6/f5a6a6d90c6684b16b87196b6516cbff_orig.jpg)
Фото з допису