![](/uploads/media/0c/20/0c20bb51e4722dd4f08d1d261b31yzcd_orig_thumb.jpg)
Життя тернополян покращиться завдяки… суду? (фото, відео)
![35076619_2060411497306465_8119322226374737920_n](/uploads/media/fc/28/fc28d7c386148d5824f0ef5156e00815_orig.jpg)
Сьогодні, 12 червня, в Тернопільському прес-клубі відбулась зустріч з керівником правових проектів Тернопільського обласного осередку КВУ щодо стану та ходу судової реформи.
За 26 років незалежності України було 7 спроб реформувати судову гілку влади. Остання 8 спроба почалась з 2 червня 2016 року, коли Верховна Рада ухвалила зміни до Конституції в частині правосуддя та новий Закон України «Про судоустрій та статус суддів».
[embed]https://www.youtube.com/watch?v=MognvtUqLAQ[/embed]Найголовніша мета реформи – відновлення довіри суспільства до судової влади та спрощення судової системи громадян.
На думку Володимира Курила, спростити спілкування між громадянами та судовими інстанціями може запровадження електронного суду.
[embed]https://www.youtube.com/watch?v=aGViVEFtZ7o[/embed]![35223043_2060410990639849_3577481610359996416_n](/uploads/media/fc/af/fcafa5327a1a2e54c44089749500d58e_orig.jpg)
![35065583_2060411773973104_2709791551055200256_n](/uploads/media/17/9a/179a56327b1f5688d89e6f5971fea4a7_orig.jpg)
![35199095_2060410753973206_3994073277495508992_n](/uploads/media/b3/04/b304c4e96587730706f287b551e19e6c_orig.jpg)
Фото і відео автора