![](/uploads/media/36/4c/364c7c05fd52373917b4933b6c36a81a_orig_thumb.jpg)
Звільнено директорів двох обласних навчальних закладів Тернопільщини
![unnamed (17)](/uploads/media/01/74/017472edccc79debfa611859936b2e60_w320.jpg)
Голова обласної ради Михайло Головко підписав розпорядження про звільнення директорів двох навчальних закладів обласного рівня та призначення їх виконуючими обов’язків на цих посадах.
Так, Миронюка Богдана Степановича звільнено з посади директора обласного закладу освіти «Заліщицький обласний багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр».
Осідака Василя Григоровича звільнено з посади директора Гримайлівської санаторної загальноосвітньої школи інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради.
Богдан Миронюк і Василь Осідак виконуватимуть обов’язки директорів до призначення керівників цих навчальних закладів у встановленому законом порядку.
Фото з відкритих джерел