В обласному чемпіонаті розбірки першолігових команд

article294 (1)

На минулому тижні у чемпіонаті Тернопільської області з футболу відбувся повноцінний 7-й тур у першій лізі та ряд перенесених матчів, повідомляє Номер один.

Найцікавішим, безперечно, став поєдинок 5-го туру у вищій лізі, в якому чортківський «Кристал» на власному полі здобув велику перемогу над середняком ліги – зборівським «Колосом» – 4:0. Уже на сьомій хвилині після передачі Володимира Гайкового врозріз між двома захисниками на ударну позицію вийшов Андрій Різник і метрів із шести пробив у дальній кут воріт. На 20-й хвилині капітан «Кристалу» Юрій Заставецький прямим ударом зі штрафного у «шістку» збільшив перевагу чортківчан до двох м’ячів. У середині другого тайму Іван Тарабалка замкнув дальню стійку після подачі кутового. А незадовго після передачі Володимира Гайкового віч-на-віч з голкіпером суперника вийшов Олександр Штибель і точно пробив поміж ніг воротарю «Колоса».

ФСК «Кристал» (Чортків) – «Колос» (Зборів) – 4:0 (А. Різник, 7, Ю. Заставецький, 20, І. Тарабалка, 70, О. Штибель, 75).

8 ФК «Кременець-Академія» 4 0 0 4 3:14 0

У першій лізі на особливу увагу заслуговують два матчі. В Копичинцях у рамках 6-го туру зустрічалися команди, які цього сезону ще не втрачали очків, – місцевий ФК та теребовлянська «Нива». Обидва голи підопічні Ігоря Яворського забили після перерви. Одразу після першого пропущеного гола господарі могли відігратися, однак їхній гравець, Андрій Фірман, не реалізував пенальті.

ФК «Копичинці» – «Нива» – 0:2 (Р. Луцик, 49, М. Штанкевич, 83).

У перенесеному матчі 4-го туру досвідчений підволочиський «Збруч» поступився молодому, але амбітному ФК «Тернопіль-Педліцей». Інтрига в матчі тривала до самого фінального свистка. У першому таймі дві гольових нагоди мав правий півзахисник ліцеїстів Денис Параїл, у другому таймі гра вирівнялась, уже більше контролювали м’яча футболісти «Збруча», та перемогти все-таки вдалося гостям. Вони зуміли відзначитися на другій компенсованій до основного часу матчу хвилині. Точним був удар головою капітана ліцеїстів Романа Волохатого.

«Збруч» – ФК «Тернопіль-Педліцей» – 0:1 (Р. Волохатий, 90+2).

Результати матчів 7-го туру: ФК «Скалат» – ФК «Шумськ» – 1:2 (Р. Бабій, 73 – С. Коваль, 90, А. Галюк, 90+4); ФК «Тернопіль-Педліцей» – ФК «Копичинці» – 0:0; ФК «Грабовець» – «Скала-Айва» (Скала-Подільська) – 1:5 (Р. Хома, 65 – В. Тимощук, 13, О. Зубик, 33, з пен., І. Плосконіс. 58, 73, А. Слотвінський, 87); «Збруч» – «Тривалети» (Кременецький р-н) – 1:0 (А. Біскуп, 7).

Також відбулися матчі-відповіді попереднього етапу кубка Тернопільської області: «Поділля» (Васильківці, Гусятинський р-н) – «Поділля» (В. Березовиця, Тернопільський р-н) – 3:5 (1:4 – перший матч); ФК «Скалат» – «Арсенал» (Білокриниця, Кременецький р-н) – 1:0 (0:2); ФК «Городниця» (Скалатська громада) – «Ліга-Сіті» (Вигнанка, Чортківський р-н) – 1:3 (1:3).

Отож на стадії 1/8 фіналу обласного кубка зустрінуться: «Скала-Айва» – «Прогрес», ФК «Копичинці» – «Колос», ФК «Збараж» – «Збруч», «Поділля» – «Арсенал», «Кристал» – «Ліга-Сіті», «Агрон-ОТГ» – ФК «Бережани», ФК «Грабовець» – ФК «Кременець-Академія», ФК «Козова» – «ДСО-Поділля».

Перші матчі відбудуться 7 червня, повторні – 14-го.