Зборівська та Козівська команди переможця не виявили

img_9636

Як і в першому, так і в другому колі, матч між зборівським «Колосом» та ФК «Козова» завершився внічию, при чому з таким ж самим рахунком – 1:1.

Як повідомляється на сайті Федерації футболу Тернопільської області, головні події в матчі розгорнулися в останній десятихвилинці першого тайму. Гості отримали право на вкидання ауту. Після нього м’яч дістався до Михайла Костіва, який підправив його під праву ногу і з зони правого півзахисника зробив навісну подачу. М’яч йшов між воротарем і 11-метровою позначкою. Капітан ФК «Козова»  Андрій Мартинюк набіг і ударом головою «розстріляв» голкіпера «Колоса» Андрія Чикала, котрий замінив по ходу першого тайму травмованого Юрія Сурмая (0:1). У компенсований до першого тайму час господарі рахунок зрівняли. За фол на Роману Бардокіну футболісти «Колоса» отримала право на пробиття штрафного удару. Володимир Грабчак метрів з 28-ми пробив низом і не дуже сильно, однак вкрай невдало зіграв голкіпер ФК «Козова» Андрій Северин, який зачепив м’яча руками і той закотився у ворота йому між ніг (1:1).