Юні баскетболісти з Тернопільщини змагалися за перемогу

Exif_JPEG_420

Нещодавно, Тернопіль приймав і чемпіонат області з баскетболу серед юнаків 2005-06 років народження. Участь у турнірі взяло чотири команди: ДЮСШ з ігрових видів спорту (м. Тернопіль), Зборівська ДЮСШ, Гусятинська ДЮСШ та команда Федерації баскетболу Тернопільської області.

За підсумками ігрових днів команди розмістилися у турнірній таблиці наступним чином: четверте місце посіла команда Тернопіль-2 ФБТО, третє місце здобула команда Гусятинської ДЮСШ, друге місце виборола посіла команда Зборівської ДЮСШ (тренер Наконечний М.Л.). А переможцем чемпіонату стала перша команда міста Тернополя - КЗ ДЮСШ з ігрових видів спорту (тренер Качмар Ю.Л.). Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубком, повідомляють на сайті Тернопільської ОДА управління культури та спорту.