Кременчанин став абсолютним переможцем у змаганнях з армспорту (фото)

117112295_294784755281702_4340578497720886933_n

Днями у готельно-ресторанному комплексі «Шале» (село Шипинці Кіцманського району, Чернівецька область) відбулися спортивні змагання «Zaremskyi Open Arm Cup» під патронатом народного депутата України Максима Заремського. Учасниками заходу сталий представники Тернопільщини. А кременчани Ігор Пасєка (вихованець Чемпіона світу та Європи Андрія Пушкаря) здобув абсолютну перемогу на дві руки.

- «Zaremskyi Open Arm Cup» – чудові змагання. Збірна PushkarTeam у складі близько 30 людей здобула перемогу в кожній із категорій. Змагання були насичені цікавими поєдинками та дружньою атмосферою. Абсолютним переможцем на обидві руки став усім відомий Ігор Пасєка із Pushkar Team, – повідомляють у Pushkar Gym.

Змагання «Zaremskyi Open Arm Cup» проводили у наступних категоріях – діти (до 18 років): права рука 65, 75, 85, 85+ кг; дорослі: права рука 70, 80, 90 до 100, 100+ кг та «абсолютки» ліва та права рука. Переможці отримали кубки, медалі та спортивне харчування. Також статутом передбачений грошовий призовий фонд.