Дарія Шевченко

Тернопільські атлети повернулись додому з перемогами (фото)

118075669_1031046580651514_256156459102546795_n

«Терен» вже писав про те, що на чемпіонаті України, який проходив у Луцьку, тернопільські атлети здобули перемогу. Тернопільщину представляло декілька земляків. Після карантину це були перші національні змагання. Попри довгу перерву, спортсмени показали гідний результат.

Так, Наталія Стребкова здобула золото в бігу на 3000 м з перешкодами та бігу на 5000 м; срібними призерами стали Олександр Шилівський, Оксана Долинчук, Віктор Гнатік та Іван Стребков, а бронзу отримав Дмитро Чорнота. На 5-му місці опинилась Христина Стефанишина.

Загалом в бігових дисциплінах на витривалість серед усіх областей тернополяни зайняли третє місце, в стрибках – сьоме, а в метаннях – дванадцяте.

[gallery order=«DESC» columns=«1» size=«full» ids=«303933,303934,303935,303936»]