![](/uploads/media/b3/53/b353e3606df714ddf839be317901673c_orig_thumb.jpg)
1000 грн за пейзаж Тернополя: як отримати
У Тернополі надрукують календар з ілюстраціями містян
![](/uploads/media/c6/f8/c6f8ac59363b17536295399e3f386470_w1920.jpg)
Ваше фото, малюнок чи картину міста роздрукують у календарі Тернополя! Громадська організація «Інститут міської культури» – збирає ілюстрації для тернопільського календаря.
Серед всіх робіт організатори виберуть 12 авторів, які отримають:
- по 1000 грн від ГО «Інститут міської культури»;
- примірники календаря, який надрукує видавництво Сумна вівця;
- участь у виставці у кав'ярні ХХ століття наприкінці року.
Для участі у відборі надсилайте якісні фото / скани своїх малюнків з видами нашого міста до 20 жовтня на електронну адресу urbanci.ngo@gmail.com з темою «календар».
До участі запрошують як аматорів, так і професіоналів лише з Тернополя, вікових обмежень конкурс немає. Приймають роботи у різних техніках.
Громадська організація «Інститут міської культури» – ініціативна група тернополян, що опікується наповненням простору @art.naposhti, а також творенням відкритого, демократичного, толерантного та інклюзивного суспільства засобами культури та мистецтва.
Організатор конкурсу: ГО “Інститут міської культури”
![](/uploads/media/6a/4f/6a4f457ayzb8f5e949f702875d63fea3_w960.jpg)
Фото з відкритих джерел