![](/uploads/media/ab/dd/abddc692b68ca6e09b152585b91887c4_orig_thumb.jpg)
32-річного жителя Тернопільщини засудили за розбещення малолітніх
Потерпілі – двоє восьмирічних хлопчиків з Чернівеччини
![](/uploads/media/d2/cd/d2cd67f73557f20d763f983d9fa3eba7_w1280.jpg)
Ювенальні прокурори Дністровської окружної прокуратури Чернівецької області довели у суді вину жителя Тернопільщини, який розбещував малолітніх дітей. Про це повідомили у пресслужбі Чернівецької обласної прокуратури.
Під час судового розгляду встановлено та доведено, що у серпні 2021 року 32-річний житель Тернопільщини вчинив дії сексуального характеру стосовно двох 8-річних хлопчиків, які грали у теніс на території спортивного майданчика одного з навчальних закладів Дністровського району.
Інформацію щодо засудженого внесли до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканності малолітньої особи.
Чоловіка засудили за частиною 2 статті 156 Кримінального кодексу України та призначили покарання у вигляді 6 років позбавлення волі.
Фото з відкритих джерел