![](/uploads/media/fa/9f/fa9f2842f4bedd745e58c87685897134_orig_thumb.jpg)
39-річний тернополянин звів рахунки з життям на обсервації у лікарні
![original-photo](/uploads/media/59/0a/590a572a699326d41e4125d9cfa7db6f_orig.jpg)
Трагедія трапилася учора ввечері. Під час обходу двері у палату були зачинені. Потрапивши всередину з допомогою правоохоронців, медики побачили чоловіка непритомним. З’ясувалося, він вчинив самогубство.
Що спонукало тернополянина на такий крок – невідомо. Адже у нього була родина та четверо дітей. Проте на обсервації його ніхто не відвідував і нічого не приносив, на відміну від інших пацієнтів. До цього чоловік впродовж двох років заробляв за кордоном.
- Тернополянин 14 квітня повернувся з Польщі. Протягом двох років він майже весь час жив за кордоном. 20 квітня потрапив на обсервацію у міську лікарню №3. Симптомів коронавірусу у чоловіка не було, тричі на день він вимірював температуру тіла, не скаржився на самопочуття. Чоловік тричі на день отримував лікарняне харчування. У палаті, в якій він жив сам, був індивідуальний санвузол і балкон, – повідомляють у Тернопільському міському штабі для боротьби з коронавірусом.
Яким саме способом вчинено самогубство, не уточнюють. Причину встановить слідство.
Фото з відкритих джерел