![](/uploads/media/28/a3/28a382e16a2fdca0fd09060b598899d0_orig_thumb.jpg)
6-річна тернополянка стала донором волосся для онкохворих діток (фото)
![166224313_4192513694112501_5351873403965738326_n](/uploads/media/13/e9/13e9046da70cdbb561ebd2d53a0b7443_w640.jpg)
Маленька тернополянка Яринка віддала своє розкішне волосся для того, аби з нього зробили перуку для онкохворої дитини. Як каже тато дівчинки, таке рішення вона прийняла самостійно, а батьки її підтримали.
- Усвідомлене рішення нашої 6-ти літньої Яринки стати донором волосся для діток, які через онкологію втратили волосся. Вона наполягала і ми не могли їй відмовити у цьому прагненні. Дякую за професійну та чудову реалізацію цього. 35-ти сантиметрові пасма Яринки їдуть до ініціативи Hair for Share, які виготовлять з них перуку для онкохворих діток, – розповів тато дівчинки Назар Зелінка.
У коментарях під постом дописувачі захоплюються вчинком Яринки і зазначають, що з таких дітей виростають хороші дорослі.
![166021573_4192514224112448_2492090472045029824_n](/uploads/media/24/20/24202f45b77836169f55f4d689c68169_w640.jpg)
![166043752_4192513677445836_984551264727314582_n](/uploads/media/69/d8/69d8bda5a6c0527fc0b4733ce176732a_w640.jpg)
Фото з допису